Jens Bengtström

VD

Tel: 031-99 77 00

jens.bengtstrom@callidus.se​

projektledare vattenrening

Johan Bengtström

Projektledare system och industri

Tel: 031-99 77 05

johan.bengtstrom@callidus.se​

Arijan Hoxhaj

Produktions- och servicechef

Tel: 031-99 77 18

arijan.hoxhaj@callidus.se​

Karl Reftel

Distriktsansvarig Syd/Väst

Mobil: 0709-99 77 06

karl.reftel@callidus.se

konsultation inom vattenrening

Robert Sätterberg

Senior Vattenreningskonsult

Tel: 031-99 77 04 mellan kl 9-16

robert.satterberg@callidus.se​

Vattenrening support och service

Nihad Raoof

Servicebokning och Kundsupport

Tel: 031-99 77 03

nihad.raoof@callidus.se​

Jarmo Harju

​Servicetekniker

Tel: 0771-99 77 20​

service@callidus.se​

Magnus Molander

Servicetekniker

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Olavi Pulkki

Produktion

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Ann-Charlotte Lammers

Ekonomi

Tel: 031-99 77 11

ann-charlotte.lammers@callidus.se​

Anders Wall

Försäljnings- och Marknadschef

Mobil: 0709-99 77 07

anders.wall@callidus.se​

Lotta Lundh

Marknadsassistent

Tel: 031-99 77 10

lotta.lundh@callidus.se​

Nimon Mulaj

Vattenreningskonsult

Tel: 031-99 77 13​

service@callidus.se​

vattenrening försäljning

Johan Kummel

Senior Vattenreningskonsult

Tel: 031-99 77 08 mellan kl 9-16

johan.kummel@callidus.se​

Henrik Karlsson

Servicetekniker

Föräldraledig till 2017 februari

service@callidus.se​

Björn Johansson

Service och teknisk support

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Henrik Stjernhammar

Lager och leveranser

Tel: 031-99 77 12

service@callidus.se​

More...