Jens Bengtström

VD

Tel: 031-99 77 00

jens.bengtstrom@callidus.se​

projektledare vattenrening

Johan Bengtström

Projektledare system och industri

Tel: 031-99 77 05

johan.bengtstrom@callidus.se​







Anna Wärja

Vattenreningskonsulent Projekt

Tel: 031-99 77 06

anna.warja@callidus.se

Arijan Hoxhaj

Produktions- och servicechef

Tel: 031-99 77 18

arijan.hoxhaj@callidus.se​

Daniel Wahlström

Distriktsansvarig Syd/Väst

Tel: 031-99 77 17

daniel.wahlstrom@callidus.se

konsultation inom vattenrening

Krister Bouvin

Vattenreningskonsulent

Tel: 031-99 77 04

krister.bouvin@callidus.se​

Vattenrening support och service

Nihad Raoof

Servicebokning och Kundsupport

Tel: 031-99 77 03

nihad.raoof@callidus.se​

Jarmo Harju

​Servicetekniker

Tel: 0771-99 77 20​

service@callidus.se​

Magnus Molander

Servicetekniker

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Olavi Pulkki

Produktion

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Ann-Charlotte Lammers

Ekonomi

Tel: 031-99 77 11

ann-charlotte.lammers@callidus.se​

Peter Östman

Försäljnings- och Marknadschef

Tel: 031-99 77 07

peter.ostman@callidus.se​

Lotta Lundh

Marknadsassistent

Tel: 031-99 77 10

lotta.lundh@callidus.se​

Daniel Jonasson

Projekt- och utesäljare Norr/Öst

Nimon Mulaj

Vattenreningskonsulent

Tel: 031-99 77 13​

nimon.mulaj@callidus.se

vattenrening försäljning

Johan Kummel

Senior Vattenreningskonsulent

Tel: 031-99 77 08

johan.kummel@callidus.se​

Henrik Karlsson

Servicetekniker

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Teknisk Support ÅF

Teknisk- och Service support

Tel: 0771-99 77 20

service@callidus.se​

Henrik Stjernhammar

Lager och leveranser

Tel: 031-99 77 12

service@callidus.se​

More...